Ozvučení obřadu - dj na svatbu

PLES SERVIS
Přejít na obsah

Ozvučení obřadu

SVATBA
                Ozvučení Svatebního obřadu
Velice atraktivními se poslední dobou staly hotely penziony či restaurace, která disponují rozlehlou zahradou nebo krásným přírodním zátiším . V takovém případě se přímo nabízí uskutečnit Svatební obřad přímo pod širým nebem .V našem balíčku nabízíme ozvučení právě takového obřadu, kde si můžete vybrat svojí oblíbenou hudbu např. při příjezdu hostů-příchodu k oltáři -předávání prstýnků. Svoje ANO , proslov oddávajícího, tak můžete slyšet z reprobeden ,díky naiinstalovaným mikrofonům, aby tak všichni hosté vše slyšeli srozumitelně. Někdy si budoucí novomanželé vymyslí i docela nestandartní místo ( kostelík v lese ,fotbalová branka, u splavu nebo u řeky) no prostě kde není el. proud. V takovém případě zajistíme v prvé řadě oddávající dle přílušné obce nebo města, dále elektrocentrálu, případně stany proti dešti,převoz svatebčanů, drobné občerstvení)
Ozvučení obřadu + DJ na Vaší svatbě =Jak to funguje ?
 Pokud je obřad a hostina v jednom zařízení tedy na jednom místě, tak Dj dojede na místo včas tak aby připravil ozvuční obřadu a zároveň už nachystal techniku pro hudební produkci, aby bylo vše připravené před příjezdem všech hostů. V tomto případě na celou akci stačí jeden člověk tedy dj v rámci našeho celodenního balíčku
Několik zajímavostí od nás :
 
- samotnou hudební produkci s technikou lze připravit  venku třeba na terase, kde hosté mohou tančit pod širým nebem a v případě nepřízně počasí je možnost techniku přesunout někam do spolrečenské místnosti tak aby vše mohlo pokračovat a hosté se mohli bavit
 
- Na svatební obřad Vám umíme zajistit na přání samotné housle , klávesy,Violoncello, nebo dokonce harfu – vše vždy profesionálně přizvučené.
 
- Na celodenní produkci umíme zajisti i kapely které se specializují na svatební veselice. Kapela se pak může střídat s DJ, a po 22 hod kdy nastává noční klid , se hosté přesunou do sálu kde opět pokračuje DJ.
 
Hudební žánr vždy přizpůsobíme na Vaše přání…._(od dechovky,rocku, rockenrollu,olldies, novodobé scény)
 
Pokud Vás nabídka zaujala, pište volejte:  775-218969
AH
Návrat na obsah